ایمن – گاوصندوق شب عاشورا پیامبر جوانان

ایمن – گاوصندوق: شب عاشورا پیامبر جوانان کربلا فرزند پیامبر معاویه عاشورا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرخ‌های پایتخت، نخستین چالش سخت ابراهیم‌زاده با سپاهان

به گزارش ایسنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران در حالی با برگزاری ۴ دیدار برگزار می شود که در عالی ترین دیدار پرسپولیس در آزادی میزبان طلایی

سرخ‌های پایتخت، نخستین چالش سخت ابراهیم‌زاده با سپاهان

سرخ های پایتخت، نخستین چالش سخت ابراهیم زاده با سپاهان

عبارات مهم : سپاهان

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران با ۴ دیدار در روز جمعه پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران در حالی با برگزاری ۴ دیدار برگزار می شود که در عالی ترین دیدار پرسپولیس در آزادی میزبان طلایی پوشان زاینده رود است.

سرخ‌های پایتخت، نخستین چالش سخت ابراهیم‌زاده با سپاهان

* سپیدرود رشت – استقلال خوزستان، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه سردار جنگل

نبرد قعرنشینان جدول در حالی برگزار می شود که تیم بازنده نیز تا حدودی کار مشکل جهت باقی ماندن در لیگ برتر دارد. سپیدرود رشت در ۲۱ بازی ۱۹ امتیاز گرفته هست. استقلال خوزستان نیز ۱۸ امتیاز کسب کرده هست. علی کریمی نتوانسته شوک مثبتی به تیم شهر باران وارد کند و عبدالله ویسی نیز از درخشش راجع به با آبی های خوزستان عاجز مانده است.

* پدیده – تراکتورسازی، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه امام رضا (ع)

به گزارش ایسنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران در حالی با برگزاری ۴ دیدار برگزار می شود که در عالی ترین دیدار پرسپولیس در آزادی میزبان طلایی

ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان دو تیمی است که بعد از دیدار فردا (جمعه)، دوبار دیگر در این فصل برابر هم قرار گرفته اند که سهم هر تیم یک برد با نتیجه ۲ بر یک بوده هست. این دیدار دومین دیدار تراکتورسازان با هدایت سائلام است که هفته گذشته نتوانست کاری را برابر دیگر نماینده مشهد از پیش ببرد و با یک تساوی بدون گل از شهر خارج شد. پدیده نیز بعد از کسر ۶ امتیاز، دیگر آن پدیده گذشته نشد و روند پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشته هست. شاگردان مهاجری در ۷ دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی کسب کرده اند و روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارند.

* پرسپولیس – سپاهان، ساعت ۱۵:۵۰، ورزشگاه آزادی

بی شک بااهمیت ترین دیدار این هفته را می توان نبرد قدیمی و کلاسییک پرسپولیس و سپاهان دانست. دو تیم اوضاع متفاوتی را سپری می کنند. پرسپولیسی ها با سرمربی کروات خود به فکر قهرمانی سریعتر از موعد هستند تا بتوانند با خیالی آسوده تر مذاکره با بازیکنان خود را پیگیری کنند. تنها غایب احتمالی سرخپوشان کمال کامیابی نیا مصدوم خواهد بود. پرسپولیس با ۴۸ امتیاز در جایگاه نخست واقع شده است است و ۱۲ امتیاز با تیم دوم یعنی فولاد اختلاف دارد. علیپور خطرناک ترین مهره سرخ ها برابر سپاهان خواهد بود که در دیدار رفت نیز موفق شده است بود به طلایی پوشان زاینده رود گلزنی کند.

در سوی دیگر میدان، منصور ابراهیم زاده نخستین تجربه مربی گری خود را با سپاهان برابر پرسپولیس سپری خواهد کرد. سپاهان اوضاع خوبی ندارد و تنها ۱۳ امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند. سپاهان با کرانچار نتوانست نتیجه های دلخواه هواداران را کسب کند و حالا باید دید ابراهیم زاده با نداشتن دو مهره مهم خود یعنی عزت الله پورقاز به خاطر محرومیت و جلال لدین علی محمدی (بهترین گلزن سپاهان ) به علت مصدومیت، می تواند پرسپولیس را در آزادی دچار مسئله کند یا خیر؟

سرخ‌های پایتخت، نخستین چالش سخت ابراهیم‌زاده با سپاهان

* پارس جنوبی جم – سایپا، ساعت ۱۷:۱۵، ورزشگاه تختی جم

در آخرین دیدار روز جمعه نیز دو تیم بالانشین پارس جنوبی و سایپا در جم به مصاف هم می روند. سایپاا در ۴ دیدار اخیر خود شکستی تجربه نکرده و ۱۰ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن را کسب کرده است و در جایگاه چهارم قرار دارد. شاگردان تارتار نیز در ۶ دیدار اخیر خود ۴ تساوی و ۲ شکست تجربه کرده اند و از کسب ۳ امتیاز عاجز مانده اند. پارسی ها هفته گذشته و بعد از شکست سنگین ۴ بر صفر برابر استقلال، کم کردن چشمگیری را درجدول داشتند.

واژه های کلیدی: سپاهان | استقلال | خوزستان | استقلال | ورزشگاه | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz