ایمن – گاوصندوق شب عاشورا پیامبر جوانان

ایمن – گاوصندوق: شب عاشورا پیامبر جوانان کربلا فرزند پیامبر معاویه عاشورا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اکران بعد از جام جهانی ، بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلمنامه خواندم

تهیه کننده «سرو زیر آب» ضمن بیان این مطلب که بعد از این اثر حدود ۵۳ فیلمنامه خوانده است از اکران «سرو زیر آب» بعد از جام جهانی خبر داد.

اکران بعد از جام جهانی ، بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلمنامه خواندم

بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلمنامه خواندم/ اکران بعد از جام جهانی

عبارات مهم : نمایش

تهیه کننده «سرو زیر آب» ضمن بیان این مطلب که بعد از این اثر حدود ۵۳ فیلمنامه خوانده است از اکران «سرو زیر آب» بعد از جام جهانی خبر داد.

حامد حسینی تهیه کننده فیلم سینمایی «سرو زیر آب» ساخته محمدعلی باشه آهنگر که در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر موفق به کسب سه گروه تحریریه سایت عالی ترین طراحی صحنه، عالی ترین فیلمبرداری و گروه تحریریه سایت نگاه ملی شد در گفتگو با مهر راجع به وقت اکران این اثر گفت: جهت اکران «سرو زیر آب» باید یک وقت مناسب پیدا کنیم تا بتوانیم به عالی ترین شکل این اثر را به نمایش بگذاریم تا همه خانواده ها و طیف های متفاوت وقت مناسبی بیابند تا به تماشای این اثر بنشینند.

وی افزود: به نظرم اکران نوروز ترافیک فیلم ها زیاد است از همین رو نمی خواهیم «سرو زیر آب» را در عید به نمایش نمی گذاریم ضمن اینکه من تصور می کنم عید فضای نشاط آوری دارد از همین رو بهتر است فیلم هایی متناسب این فضا به نمایش گذاشته شود.

این تهیه کننده تاکید کرد: فکر می کنم وقت مناسب نمایش این فیلم بعد از جام جهانی است ضمن اینکه ما چند جشنواره خوب خارجی هم در این وقت خواهیم رفت.

حسینی با اشاره به تغییرات این اثر نسبت به نسخه ای که در جشنواره اکران شد، گفت: ما مواردی را جهت عوض کردن بررسی کرده ایم و در تلاشیم تا ببینیم می توانیم بازبینی در آن انجام دهیم یا نه البته هنوز به نتیجه صددرصدی در این باره نرسیده ایم.

وی راجع به شرکت پخش کننده «سرو زیر آب» اظهار کرد: اکثر پخش کننده ها جهت پخش این اثر به ما مراجعه کرده اند ولی هنوز در این باره به نتیجه نرسیده ایم.

حسینی در آخر با اشاره به فعالیت های دیگرش عنوان کرد: من بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلمنامه خواندم که از میان آنها حدود هشت فیلمنامه خوب بود، ولی یکی از این فیلمنامه ها چشم من را گرفت که ممکن است آن را بسازیم البته این متن مقداری مسئله هم دارد که باید به برطرف آن بپردازیم.

اکران بعد از جام جهانی ، بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلمنامه خواندم

واژه های کلیدی: نمایش | جشنواره | فیلمنامه | پخش کننده | جام جهانی | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz