ایمن – گاوصندوق شب عاشورا پیامبر جوانان

ایمن – گاوصندوق: شب عاشورا پیامبر جوانان کربلا فرزند پیامبر معاویه عاشورا

از «فروشنده» تا «عصر یخبندان» ، آثاری که سینما را با سلامت گره زدند

فیلمسازان بسیاری در آثارشان به عنوان سلامت جسم و روان پرداخته اند چراکه سلامت در جامعه به اندازه‌ای مهم و تاثیرگذار است که ارﺗﻘﺎی آن میﺗﻮاﻧﺪ ﺑﻪ معنی ﺗﻮﺳﻌﻪ و ..

ادامه مطلب

از شهاب حسینی تا گری اولدمن در تلویزیون

دو روز نهایی این هفته، شبکه های تلویزیونی شاهد هنرنمایی بازیگرانی چون شهاب حسینی، رضا کیانیان، داریوش ارجمند، پرویز پرستویی، اکبر عبدی، جرمی لی رنر، ..

ادامه مطلب

اکران بعد از جام جهانی ، بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلمنامه خواندم

تهیه کننده «سرو زیر آب» ضمن بیان این مطلب که بعد از این اثر حدود ۵۳ فیلمنامه خوانده است از اکران «سرو زیر آب» بعد از جام جهانی خبر داد. بع..

ادامه مطلب

تجلیل از فیلم «درساژ» در جشنواره فیلم برلین

بخش نسل جشنواره فیلم برلین که با داوران و مخاطبان نوجوان تشکیل می‌شود، برندگان خود را آشنایی و از فیلم «درساژ» نماینده کشور عزیزمان ایران در این بخش تق..

ادامه مطلب

رشیدپور جایگزین مهران مدیری شد

رضا رشیدپور قرار است به جای مهران مدیری، اجرای ویژه‌برنامه «هفت» را در دوران جشنواره فیلم فجر برعهده بگیرد.  رشیدپور جایگزین مهران مدیری ش..

ادامه مطلب

تاثیری که فیلم مستند بر مخاطب دارد، فیلم داستانی نخواهد داشت / سحر مصیبی

سحر مصیبی را پیش از این به عنوان دستیار کارگردان، منشی صحنه، برنامه ریز و مدیر تولید در آثار سینمایی می شناختیم. «صفر تا سکو» ی او به عنوان نخستین تجربه..

ادامه مطلب

عکس ، افت فاحش فروش سینما در نخستین هفته از فصل مدارس+ نگار همچنان صدر جدول را در دست دارد

جدول فروش هفتگی سینمای ایران، با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی “نگار” ساخته “رامبد جوان” جهت چهارمین هفته متوالی منتشر شد. افت فاح..

ادامه مطلب

از این نوع کار کردن خسته‌ام / سلمان را همانطور می‌سازم که فکر کردم ، گله‌های میرباقری

سید داوود میرباقری با گله از مسوولان فرهنگی و همچنین نیروهای متدین و مذهبی درخصوص قصور در تولید آثار فاخر و اثرگذار بر روح جامعه، تصریح کرد: چقدر با..

ادامه مطلب