ایمن – گاوصندوق شب عاشورا پیامبر جوانان

ایمن – گاوصندوق: شب عاشورا پیامبر جوانان کربلا فرزند پیامبر معاویه عاشورا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شبکه مستند جنگل‌خواری دولتی را افشا می‌کند!

شانزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «نفس‌های آخر» ساخته یاسر طالبی بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

شبکه مستند جنگل‌خواری دولتی را افشا می‌کند!

شبکه مستند جنگل ذلت دولتی را افشا می کند!

عبارات مهم : ایران

شانزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «نفس های آخر» ساخته یاسر طالبی بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش آنا، در این قسمت و بعد از پخش مستند، اشکان دنیا آرای، روزنامه نگار محیط زیست و رضا فخرآذر از کارشناسان و پژوهشگران جنگل و مراتع کشور مهمان برنامه خواهند بود و با عنوان زمین ذلت و به خاص جنگل خواری، چالش ها و راهکارهای مقابله با این معضل، صحبت خواهند کرد. هم چنین، محمد تقی فهیم و آرش خوشخو به نقد و بررسی فرمی این فیلم مستند خواهند پرداخت.

شبکه مستند جنگل‌خواری دولتی را افشا می‌کند!

افشای جنگل ذلت دولتی در مستند “جنگل، نفس های آخر”

مستند «نفس های آخر» ماجرای افشای جنگل ذلت دولتی است که به وسیله تعدادی از صاحبان نفوذ صورت می گیرد. این مستند تلاش دارد تا ضمن پرداختن به معضل جنگل خواری، از بین رفتن بخش عمده ای از جنگل های شمال کشور را به تصویر بکشد. این فیلم، روایت جستجوگرانه در پاسخ به سوالاتی است که در ذهن مخاطب شکل می گیرد و در حقیقت فیلمی مستند افشاگرایانه نسبت به مسئله تخریب جنگل ها و تبدیل آن به واحد های مسکونی است.

در شمال کشور عزیزمان ایران و در اطراف نوار ساحلی دریای خزر، جنگل های باستانی هیرکانی که همان جنگل های شمال کشور عزیزمان ایران هست، وجود دارد. این جنگل ها قدمت چند میلیون ساله دارند و به همین علت از اهمیت خاصی جهت سرزمین ما برخوردار است آیا که بخش زیادی از اکسیژن ما را همین جنگل ها تامین می کند.این روز ها متاسفانه رویکرد متفاوتی نسبت به این سرمایه ملی ایجاد شده است است و آن تلاش عده ای جهت قطع درختان و نفع اقتصادی به بهانه اشتغال زایی هست. اگر به آمار 40 سال پیش تاکنون نگاه کنیم، می بینیم که مساحت جنگل های شمال کشور عزیزمان ایران نصف شده است هست. این مستند 42 دقیقه ای به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی مرکز فیلم و نمایش بسیج تولید شده است است.

شانزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «نفس‌های آخر» ساخته یاسر طالبی بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

برنامه به اضافه مستند با اجرای علی صدری نیا، تهیه کنندگی سید محمدحسین میری و کارگردانی محمدرضا رضاییان سه شنبه 21 آذر ماه ساعت 20:30 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد. بازپخش آن روزهای چهارشنبه 22 آذر ماه ساعت 9 و جمعه 24 آذر ماه ساعت 13:30 است.

واژه های کلیدی: ایران | مستند | برنامه | اقتصادی | کارگردانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz